Największa akcja charytatywna florystów w Polsce!

Boże Narodzenie

Zobacz wszystkie kraje doręczenia

 

Siła Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to fundacja, której nie trzeba przedstawiać Polakom. Jej wspaniała, altruistyczna misja od dwudziestu pięciu lat zapewnia pomoc najbardziej potrzebującym. To ogromne przedsiewzięcie, którego sukces świadczy o dobrych sercach Polaków.

W czasie 24 lat WOŚP zebrała ponad 720 mln złotych, dokonała zakupu blisko 40 000 (sic!) urządzeń medycznych, które przekazała do ponad 600 szpitali. Ostatni 24. Finał WOŚP pozwolił uzbierać rekordową kwotę ponad 72 mln 696 tys. złotych. Czy kolejny, 25. Finał będzie następnym rekordem? To zależy tylko od nas!

 

Floryści dla WOŚP

Również polscy floryści angażują się w akcję fundacji. Już w najbliższy weekend (14, 15 stycznia) floryści polscy będą po raz ósmy wspierać Fundację WOŚP, wykonując bukiety dla gości Wielkiego Finału. Jest to największa w Polsce akcja charytatywna środowiska florystycznego. W ten sposób możemy podziękować organizatorom akcji oraz wszystkim tym, którzy ją wspierają.


Zobacz wszystkie kraje doręczenia

 

 

Poczta Kwiatowa® wspiera WOŚP

Bukiet Dream

WOŚP realizuje piękne marzenie. I my również dokładamy do tego muru zbudowanego z dobroczynności naszą cegiełkę, wspierając fundacją, ilekroć to możliwe. W ramach akcji florystycznej, w której bierzemy udział razem z fundacją i polskimi florystami, dedykujemy ponadto nasz Bukiet Dream wszystkim tym, którzy pomagają potrzebującym oraz tym, którzy pomocy potrzebują. Życzymy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy dalszych sukcesów, kolejnego rekordu. Dziękujemy, że robicie tyle dobrego!

 kwiaty Dream