Poczta Kwiatowa® partnerem filmu "Dzień Matki" - reż. Garry Marshall

Zobacz wszystkie kraje doręczenia

 

Cztery historie

Każda rodzina obchodzi Dzień Matki na swój sposób. Jedni w podniosłej i uroczystej atmosferze, inni na luzie i ze śmiechem, ale wszyscy przede wszystkim z miłością.

SANDY – mąż zostawił ją dla młodszej, a ona robi co może, by udowodnić sobie, że jest lepszą matką dla swoich dzieci niż nowa, fajna macocha.
MIRANDA – całkowicie poświęciła się karierze i choć została gwiazdą, czegoś jej jednak brakuje. Wkrótce niespodziewany gość wywróci jej życie do góry nogami.
JESSE – jej stosunki z matką są dalekie od ideału. Niezapowiedziana wizyta rodziców grozi więc eksplozją. Ale przecież każdą bombę można rozbroić.
BRADLEY – czyli pan mama, uczy się roli samotnego rodzica dwóch córek. Sprawa nie jest prosta, bo to co dla matek jest oczywiste, dla tatusiów często pozostaje czarną magią.

 

Dzień Matki na wesoło

Garry Marshall – fachowiec od opowiadania o uczuciach z humorem – przedstawia cztery rodziny, których losy splotą się w tym wyjątkowym dniu.


Zobacz wszystkie kraje doręczenia

 

Zapowiedź

Obejrzyj zwiastun nowej, zwariowanej komedii.

  

Bukiet Hollywood

Poczta Kwiatowa® przygotowała bukiet według wzoru z filmu "Dzień Matki". Z naszej strony możesz wysłać bukiet do dowolnego miejsca w Polsce prosto z ekranu Hollywood - krainy snów!

 bukiet Hollywood