Doręczenie Lokalna kwiaciarnia
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Kwiaty towarzyszą nam podczas wielu sytuacji życiowych. Wręczamy je w chwilach radosnych ale także w tych smutnych momentach stawiamy na wiązanki kwiatowe, które wyrażają wiele emocji.

Uczucie straty i cierpienia pragniemy wyrazić w kwiatach. Warto ten ostatni prezent dobrze przemyśleć i w tym celu zamówić przepiękny wieniec, który uhonoruje pożegnanie. Luźno ułożony bukiet pogrzebowy - ,,Klasyczny wieniec pogrzebowy z wstążką” to wiązanka róż oraz gerber. Kolorystyka została zachowana w ciepłych odcieniach czerwieni w połączeniu ozdobnych liści w zielonych barwach. Tak dobrany bukiet wyrazi Twój żal, a także chęć oddania szacunku za zmarłą osobę.

Jeśli nie możesz tych chwil spędzić osobiście z rodziną i ukochanymi pozwól, że pomożemy Ci zorganizować wysyłkę kwiatów do Niemiec. Zapewniamy dostarczenie wiązanki na czas, która będzie wykonana ze świeżych i zjawiskowych kwiatów. Zaufaj nam i zamów wieniec dzięki Poczcie Kwiatowej® do Danii. Niech ten pełen smutku czas minie w spokoju i harmonii.

Dostępność: 04.01 - 31.12

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje