Doręczenie Lokalna kwiaciarnia
Czas realizacji już w 2 h

Opis

Opis

Bukiet z oferty regionalnej - Poczta Kwiatowa® Kraków

Bukiet ze Słonecznikiem to wyjątkowa kompozycja kwiatowa, która wita każdego, kto na nią spojrzy, promiennym uśmiechem natury. Ten bukiet emanuje radością, ciepłem i optymizmem, sprawiając, że każdy moment staje się jeszcze piękniejszy.
Centralnym elementem tego bukietu jest słonecznik, który nie tylko przyciąga wzrok swoją imponującą wielkością, ale także symbolizuje radość, szczęście i entuzjazm. Słonecznik zawsze obraca się w kierunku słońca, co jest doskonałą metaforą postawy pełnej nadziei i optymizmu wobec życia.
Hortensje, obecne w bukiecie, dodają mu elegancji i delikatności. Ich kształtne, dużo płatków tworzące kwiatostan, dostarczają bukietowi bogactwa i głębi. Te kwiaty symbolizują wdzięk, urok i miłość.
Bukiet ze Słonecznikiem to bukiet, który przynosi promienność do każdego wnętrza i serca. Jest to doskonały wybór na prezent dla bliskiej osoby lub jako dekoracja, która przynosi uśmiech na twarze. To połączenie kolorów i tekstur, które sprawia, że życie staje się piękniejsze i pełniejsze.

Dostępność: 01.06 - 31.08

Skład:

słonecznik, hortensja, eustoma, santini, alstromeria, weronica, proso, wstążka

bukiet NIE zawiera wazonu

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje