Doręczenie Lokalna kwiaciarnia
Czas realizacji już w 2 h

Opis

Opis

Bukiet z oferty regionalnej - Poczta Kwiatowa® Poznań

Bukiet Lato to kompozycja kwiatowa, która przenosi nas w pełni lata, kiedy natura jest w pełni rozkwitła, a powietrze nasycone jest aromatem kwiatów. Ten bukiet jest pełen życia i radości, a jego kolorystyka i wybór kwiatów odzwierciedlają ciepło i piękno tego sezonu.
Różowe piwonie stanowią serce tego bukietu. Ich bujna i pachnąca uroda symbolizuje miłość, szczęście i zdrowie. Piwonie to kwiaty pełne elegancji i uroku, które przyciągają wzrok i wnoszą do kompozycji wyjątkowy urok.
Zielone goździki dodają bukietowi świeżości i kontrastu. Ich zielony kolor symbolizuje ożywienie i nadzieję, a kwiaty te nadają bukietowi tekstury i lekkości.
Różowe róże gałązkowe są wyrazem delikatności i romantyzmu. Ich pastelowy różowy kolor symbolizuje miłość i uczucia, co czyni je doskonałym wyborem na wyrażenie uczuć w romantyczny sposób.
Bukiet Lato to doskonały prezent na letnie okazje, takie jak urodziny, rocznice czy śluby. Jest to również idealna dekoracja, która wnosi do każdego wnętrza ciepło i urok natury. To bukiet, który przypomina nam o pięknie lata i radości, jaką niesie ze sobą ten magiczny sezon.

Dostępność: 01.04 - 31.10

Skład:

piwonie, goździki, lwia paszcza, róże gałązkowe, zieleń dekoracyjna, wstążka

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje