Kwiaty na dziś ?

Zamówisz jeszcze w ciągu

28.05.2018 od godziny 09:00

Dzień Mamy

Kwiaty na dziś ?

Zamówisz jeszcze w ciągu

28.05.2018 od godziny 09:00

Kwiaty i prezenty do Polski

dostawa już w 3 h

Kwiaty bajkowe

183,00 zł
dostawa już w 3 h

Kompozycja Finezja

227,00 zł
dostawa już w 3 h

Bukiet Radosny

79,00 zł
dostawa już w 3 h

Bukiet Artemida

199,00 zł

Pomysł na prezent

Znajdź kod pocztowy

Jak doręczamy?

Jako największa sieć kwiaciarni w kraju możemy zagwarantować jednakową cenę wybranego produktu niezależnie od miejsca dostawy. Od morza do Tatr - Poczta Kwiatowa® gwarantuje najszybszą dostawę kwiatów, już w 3 godziny!

Poczta Kwiatowa® codziennie pomaga wyrazić uczucia setkom osób w Polsce i na świecie pamiętając, by każda z tych chwil miała osobisty charakter i była niezapomniana.

dowiedz się więcej

Opinie zobacz więcej

Bukiet zamowilam na Dzien Matki, :-) zypelnie odbiega od tego co na zdjeciu. Nie polecam
26.05.2018 r. Wioleta
Piękne kwiaty
26.05.2018 r. Iwona
Nie pierwszy raz zamawiam przez pocztę kwiatową i zawsze byłam bardzo zadowolona. Wybrałam rekomendowany...
26.05.2018 r. Joanna
Piękne kwiaty
26.05.2018 r. Iwona

Najnowsze artykuły zobacz więcej

Końcówka maja to szczególny czas dla wszystkich mam, bo dzieci zazwyczaj przygotowują  dla nich wtedy ...
W dzisiejszych czasach zdecydowanie zbyt rzadko okazujemy wdzięczność. Warto to zmienić i zacząć dziękować wszystkim ...
Bukiety są zawsze najlepszy prezentem na każdą okazję, problem zaczyna pojawiać się gdy w kwiaciarni ...
III Florystyczne Mistrzostwa Polski 2018
Romantyczne frezje w wazonie
Kobieta Roku 2017 miesięcznika Twój STYL

Poczta Kwiatowa ® - Kwiaty na każdą okazję! Wyślij kwiaty na Walentynki, Wielkanoc, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Babci i Dzień Dziadka. Świętuj wyjątkowe dni w wielkim stylu! Czy chcesz zamówić kwiaty cięte: róże, storczyki, tulipany, margaretki, czy kompozycje w koszu, możesz być pewny doskonałej jakości oferowanej wyłącznie przez firmę Poczta Kwiatowa ®. Dzięki nam odległość dzieląca nadawcę i odbiorcę przestaje być barierą. Wyślij kwiaty online na drugi koniec świata, dołącz życzenia na eleganckim bileciku. Kwiaciarnia internetowa zadba o to, by odbiorca poczuł Twoją obecność blisko siebie.

Imieniny, urodziny. Kwiaty to najlepszy prezent dla solenizanta oraz jubilata. Dostarczone przez naszego kuriera sprawią, że dzień stanie się niezapomnianym. Sprezentuj bliskim coś, co urozmaici ich święto, kwiaciarnia online zadba o zadowolenie odbiorcy. Wyślij kwiaty - wyślij wspomnienia! Ślub to najważniejszy dzień w życiu młodej pary. Zadbaj o odpowiednią oprawę w ważnych dla nich chwilach. Poczta Kwiatowa ® doręczy ślubne wiązanki oraz kwiaty gratulacyjne w dowolne miejsce w Polsce na wybraną godzinę!

Zaufała nam cała Polska. Kwiaciarnia internetowa Poczta Kwiatowa ® jest największą siecią wysyłającą kwiaty na terenie Polski. Współpracuje wyłącznie z najlepszymi florystami w kraju. Kwiaciarnia partnerska w każdym mieście powiatowym gwarantuje, że dostarczone kwiaty zawsze będę świeże i na czas. Poczta Kwiatowa ® to najlepszy wybór, by zamówić kwiaty online. Wysyłając u nas kwiaty oraz prezenty masz pewność, że zostaniesz obsłużony zgodnie z najwyższym standardem, za który Poczta Kwiatowa ® zdobyła liczne prestiżowe nagrody.

Nie tylko kwiaty! W bogatej ofercie Poczty Kwiatowej ® znajdzie się także gustowny prezent, elegancki kosz upominkowy, słynną Czekoladową Wiadomość i zbiór dodatków do bukietów takich jak pluszaki, wina i produkty delikatesowe. Wyślij prezent lub kwiaty z prezentem. Podaruj bliskim odrobinę luksusu.

Copyright © Poczta Kwiatowa sp. z o.o. 2018.